Referencje

Kompetentna, sympatyczna i BARDZO zaangażowana w swoją pracę – tak krótko możemy scharakteryzować Panią Izę. Mimo naszej skomplikowanej sytuacji (własna działalność gospodarcza) przeprowadziła nas przez proces kredytowy bezkolizyjnie i sprawnie. Znalazła optymalne rozwiązania, jasno wyjaśniła umowy i pomogła wypełniać wnioski. Wahaniami kursów w trakcie procedowania kredytu przejmowała się chyba bardziej niż my. Dopilnowała wszystkiego aż do końca – do przelewu środków. Współpraca z Panią Rybak to czysta przyjemność. Dziękujemy Pani  Izo.
M.M. Pańko – Hipoteczny kredyt walutowy

Polecam tego doradcę. Pełen profesjonalizm. Osoba z dużym doświadczeniem bankowym, znająca mechanizmy udzielania kredytów z własnego, zawodowego doświadczenia. Dzięki Pani Izie sprawnie, bez stresu przeszłam przez skomplikowaną procedurę przyznawania kredytu. Zrozumiałym językiem wytłumaczyła zawiłości kredytowe. Polecam osobom, które nie mają dużo czasu na zajęcie się samodzielnie załatwianiem kredytu, bieganiem po bankach. Doradca godny polecenia.
Magdalena Małecka- zakup mieszkania od developera

Współpraca z Panią Izą to czysta przyjemność. Osoba kompetentna, dyskretna i godna zaufania. Profesjonalna w doradztwie. Pomocna przy gromadzeniu dokumentów a co najważniejsze posiada ogromną wiedzę na temat dostępnych na rynku ofert. Niezastąpiona zarówno w trakcie jak i po sfinalizowaniu umowy. Z głębokim przekonaniem, wszystkim zainteresowanym, polecam usługi z zakresu doradztwa świadczone przez Panią Izę.
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy.
Grażyna Szajek – Kredyt hipoteczny

 Polecam współpracę z p. Izą. Ja już kilka razy korzystałam z jej usług w zakresie doradztwa kredytowego oraz pozyskania środków na finansowanie działalności. Za każdym razem skutecznie! Pani Iza jest obowiązkowa, terminowa i bardzo efektywnie działa. Jest specjalista w swojej dziedzinie. Polecam!
Magda M. kredyt hipoteczny na zakup lokalu oraz kredyt gotówkowy dla firmy

Współpraca z Panią Izą Rybak to bezsprzecznie najlepsza decyzja. Profesjonalna, świetnie zorganizowana i doskonale znająca rynek. Natychmiast wiedziała, które banki mają najlepszą ofertę w danym czasie dla takiego klienta jak ja. Znała zasady promocji i w prostych słowach przedstawiła warunki jakie trzeba spełnić by dostać najlepszą ofertę. U Pani Izy nie ma nic ”drobnym drukiem” wszystko jest jasne i nie ma pułapek ukrytych pod gwiazdką. Dodatkowo sama prowadziła negocjacje i przygotowała grunt tak, że do banku szłam „na gotowe”-  po prostu podpisać umowę już wcześniej mi przedstawioną i wyjaśnioną. Gorąco polecam!
Monika Dykcik – Kredyt hipoteczny

Bardzo profesjonalne podejście do sprawy, wnikliwe poszukiwanie przez Panią Izę  najlepszej opcji i duże zaangażowanie przy pokonywaniu przeszkód. Bardzo szybkie załatwienie wszelkich spraw związanych z przyznaniem kredytu. Polecam bo warto.
Joanna P – Refinansowanie kredytu hipotecznego

Mamy przyjemność dołączyć do grona klientów bardzo zadowolonych z współpracy z Panią Izą. Pani Iza bardzo sprawnie pomógła nam uzyskać kredyt mieszkaniowy. Wyszukała najbardziej korzystną dla nas ofertę kredytową. W sposób bardzo przystępny potrafi szczegółowo odpowiedzieć na wszystkie nurtujące pytania. Utrzymuje stały kontakt, odpowiada niezwłocznie na każdy telefon i e-mail. Informuje o każdym kroku w przebiegu kredytu. Profesjonalizm pani Izy sprawił, że czuliśmy się bezpieczni i spokojni o nasze interesy. Polecamy wszystkim, a zwłaszcza tym którym zależy na szybkim sfinalizowaniu zakupu mieszkania.

Paulina i Michał Kredyt hipoteczny – zakup lokalu z rynku pierwotnego

 Z  Panią Izą miałem przyjemność współpracować dwukrotnie podczas zawierania umów o kredyt hipoteczny. Dzięki jej pomocy udało się wybrać najkorzystniejszą ofertę na rynku. Niejednokrotnie Pani Iza motywowała mnie do działania, aby nie przeoczyć terminów. Gorąco polecam.
Bartek B. – zakup lokalu na rynku pierwotnym

Polecam w 100% współpracę z Panią Izą. Sumienna, solidna i przede wszystkim profesjonalistka w swoim fachu. Duża wiedza i zaangażowanie. Przez cały proces byłem informowany o tym na jakim etapie są wnioski w bankach, nie musiałem angażować czasu na zajmowanie się tematem kredytu. Super kontakt mailowy i telefoniczny. Zdecydowanie polecam !
Jerzy R. Kredyt hipoteczny na zakup mieszkania na rynku wtórnym
Pani Iza jest profesjonalną osobą w pełni zaangażowaną w pomoc przy załatwianiu wszelkich formalności związanych z uzyskaniem kredytu. Jej działania są konkretne, rzeczowe i bardzo skuteczne. Wysoki poziom usług idzie w parze z przemiłym i bardzo kulturalnym podejściem do niełatwego klienta. Gorąco polecam.
 Przemysław Kujawa Kredyt hipoteczny- remont domu

 

Bardzo fachowa miła i konkretną osoba, żadnych problemów w kontaktach. Kredyt przygotowany szybko i rzetelnie wszystkie ustalenia co do kwoty raty i kosztów przedstawione jasno i czytelnie.
 Michał Frąszczak Kredyt konsolidacyjny

 

Pani Iza to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Naprawdę jest pośrednikiem pomiędzy kredytobiorcą a bankiem. Robi więcej niż musi, jest cierpliwą i rzetelną profesjonalistką, która zna się na swojej pracy. Prowadzi sprawę od początku aż do samego końca, pomaga i doradza w trudnych i skomplikowanych sytuacjach, utrzymuje stały kontakt i bardzo szybko odpowiada na każde pytanie. Można Jej ufać, jest uczciwa i dotrzymuje danego słowa. Dzięki Pani Izie otrzymałam kredyt hipoteczny praktycznie w kilka dni. Szczerze polecam! Dziękuję Pani Izo! Tak trzymać i powodzenia!
 Magda Latosi kredyt hipoteczny

 

Bez zbędnych słów. Szybka, skuteczna, terminowa. Bardzo polecam pracę z tą Panią. Wieloletnie doświadczenie i wiedza. Na ostateczne podpisanie stawia się wraz z klientem co daje poczucie bezpieczeństwa. Serdecznie polecam :)
Monika Majchrzak  - zakup lokalu na rynku pierwotnym
Korzystałem z pomocy Izy przy zakupie na kredyt mieszkania. Udzielała mi fachowych wskazówek podczas całej procedury. Zawsze chętnie odpowiadała na każde pytanie i pomogła uzyskać najlepszą ofertę. Polecam Izę każdemu kupującemu.
Adam Rusin Kredyt hipoteczny
Z przyjemnością polecam Panią Izę jako doradcę. Wielkie zaangażowanie, miła współpraca, profesjonalna obsługa. Uzyskałam kredyt szybko i bez nerwów. Polecam i serdecznie dziękuję za pomoc :-)
Ewa -  kredyt hipoteczny – zakup mieszkania na rynku wtórnym
To już drugi raz, kiedy Pani Izabela pomogła nam z kredytem. Profesjonalne podejście, ogromna wiedza, pomoc na każdym etapie, zawsze z uśmiechem i wielką chęcią pomocy. Kolejny kredyt = Izabela Rybak :) Polecam w 100%!
Paweł Maślankowski Kredyt Hipoteczny

Łatwość współpracy i duża wiedza merytoryczna to niezaprzeczalne zalety Pani Izy. Bez problemów wyszukała dla mnie najlepsze rozwiązanie i przeprowadziła przez proces kredytowy pomagając wypełnić wszystkie te papierki. Szczerze polecam! Kasia P -  Kredyt hipoteczny

 

Pani Izabela jest bardzo profesionalny doradca! Wszystkie formalności przebiegały bardzo sprawnie i szybko. Dziękujemy za współpracę!
Oleg Shevtsiv – Kredyt Hipoteczny
Serdecznie polecamy Panią Izą. Mieliśmy przyjemność współpracować z Panią Izą już drugi raz i po raz kolejny się nie zawiedliśmy. Spośród kilku przedstawionych ofert pomogła nam wybrać najkorzystniejsza ofertę dla nas. Pomogła w zmianie terminu wpłaty pierwszej transzy (bezpośrednio kontaktując się z deweloperem) tak abyśmy zdążyli ze wszystkimi formalnościami w wybranym przez nas banku. Pełen profesjonalizm, zorganizowanie, chęć współpracy.
Sylwia i Hubert -  Kredyt hipoteczny – rynek pierwotny
Zdecydowanie polecam współpracę z Panią Izą. Proces pozyskiwania finansowania ze względu na zaangażowanie Pani Izy, wiedzę merytoryczną jak i doświadczenie we współpracy z instytucjami finansowymi przebieg bardzo sprawnie. Pani Iza na każdym etapie służyła pomocą i wyjaśnieniami.
Anna B.  - kredyt hipoteczny