Referencje

Kompetentna, sympatyczna i BARDZO zaangażowana w swoją pracę – tak krótko możemy scharakteryzować Panią Izę. Mimo naszej skomplikowanej sytuacji (własna działalność gospodarcza) przeprowadziła nas przez proces kredytowy bezkolizyjnie i sprawnie. Znalazła optymalne rozwiązania, jasno wyjaśniła umowy i pomogła wypełniać wnioski. Wahaniami kursów w trakcie procedowania kredytu przejmowała się chyba bardziej niż my. Dopilnowała wszystkiego aż do końca – do przelewu środków. Współpraca z Panią Rybak to czysta przyjemność. Dziękujemy Pani  Izo.

M.M. Pańko – Hipoteczny kredyt walutowy

 Polecam tego doradcę. Pełen profesjonalizm. Osoba z dużym doświadczeniem bankowym, znająca mechanizmy udzielania kredytów z własnego, zawodowego doświadczenia. Dzięki Pani Izie sprawnie, bez stresu przeszłam przez skomplikowaną procedurę przyznawania kredytu. Zrozumiałym językiem wytłumaczyła zawiłości kredytowe. Polecam osobom, które nie mają dużo czasu na zajęcie się samodzielnie załatwianiem kredytu, bieganiem po bankach. Doradca godny polecenia.

Magdalena Małecka- zakup mieszkania od developera

 

Współpraca z Panią Izą to czysta przyjemność. Osoba kompetentna, dyskretna i godna zaufania. Profesjonalna w doradztwie. Pomocna przy gromadzeniu dokumentów a co najważniejsze posiada ogromną wiedzę na temat dostępnych na rynku ofert. Niezastąpiona zarówno w trakcie jak i po sfinalizowaniu umowy. Z głębokim przekonaniem, wszystkim zainteresowanym, polecam usługi z zakresu doradztwa świadczone przez Panią Izę.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy.

Grażyna Szajek – Kredyt hipoteczny

 

Współpraca z Panią Izą Rybak to bezsprzecznie najlepsza decyzja. Profesjonalna, świetnie zorganizowana i doskonale znająca rynek. Natychmiast wiedziała, które banki mają najlepszą ofertę w danym czasie dla takiego klienta jak ja. Znała zasady promocji i w prostych słowach przedstawiła warunki jakie trzeba spełnić by dostać najlepszą ofertę. U Pani Izy nie ma nic ”drobnym drukiem” wszystko jest jasne i nie ma pułapek ukrytych pod gwiazdką. Dodatkowo sama prowadziła negocjacje i przygotowała grunt tak, że do banku szłam „na gotowe”-  po prostu podpisać umowę już wcześniej mi przedstawioną i wyjaśnioną. Gorąco polecam!

Monika Dykcik – Kredyt hipoteczny

Bardzo profesjonalne podejście do sprawy, wnikliwe poszukiwanie przez Panią Izę  najlepszej opcji i duże zaangażowanie przy pokonywaniu przeszkód. Bardzo szybkie załatwienie wszelkich spraw związanych z przyznaniem kredytu. Polecam bo warto.

Joanna P – Refinansowanie kredytu hipotecznego