Izabela Rybak Ekspert ds. kredytów

Izabela Rybak

Nazywam się Izabela Rybak i jestem niezależnym ekspertem kredytowym, specjalizującym się w kredytach hipotecznych. Moje biuro mieści się samym centrum Poznania, w Kupcu Poznańskim, gdzie zapraszam wszystkich zainteresowanych uzyskaniem kredytu hipotecznego lub kredytu gotówkowego. 

Swoje doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując przez wiele lat w bankowości, a od ponad 12 lat jako pośrednik kredytów hipotecznych  pomagam Klientom w uzyskaniu finansowania na realizację swoich planów związanych głównie z zakupem mieszkania czy budową domu.  

Jestem ekspertem niezależnym i nie reprezentuję żadnego Banku. Podczas naszej współpracy pomogę wybrać najkorzystniejszą ofertę spośród aktualnie dostępnych na rynku. 

Kredyt hipoteczny to najczęściej zobowiązania na długie lata. Można samemu przeanalizować dostępne na rynku oferty. Wymaga to jednak dużej ilości czasu oraz sporej wiedzy.  Dlatego przed podjęciem decyzji o wyborze Banku, z którym wiążemy się na lata zachęcam do rozmowy z ekspertem kredytowym, aby wybrać mądrze i bezpiecznie.

Dlaczego warto skorzystać z moich usług?

- uczciwość, solidność i merytoryczne wsparcie – w życiu osobistym i zawodowym kieruję się uczciwymi zasadami. Zaoferuję Tobie takie rozwiązanie, które wybrałabym dla sobie gdybym ubiegała się o kredyt w Twojej sytuacji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu obiektywnie ocenię sytuację i przedstawię realne możliwości kredytowania optymalne dla Ciebie. 

- wygoda – w trakcie pierwszego spotkania ocenię Twoje możliwości kredytowe i porównam oferty wszystkich banków w jednym miejscu. Nie stracisz czasu na wizyty w kilku bankach a spotkanie możemy dopasować  do Twojego trybu pracy. Podczas procesu kredytowego kontaktujesz się tylko ze mną i w jednym miejscu uzyskujesz wszystkie informacje. To ja staram się aby procedury kredytowe przebiegały sprawnie. 

 - proste formalności - pomagam w wypełnieniu wniosków kredytowego i innych formularzy, na maila dosyłam komplet potrzebnych dokumentów. 

- bezpieczeństwo transakcji – pomagam sprawdzić wybraną nieruchomość, weryfikuję dokumenty z nią związane np. niekorzystne wpisy w KW, podpowiadam jak bezpiecznie podpisać umowę rezerwacyjną oraz sprawdzić zapisy umowy deweloperskiej.

- brak dodatkowych kosztów – moje wynagrodzenie opłaca bank, w którym zdecydujesz się na kredyt. Nie pobieram od Ciebie żadnych dodatkowych opłat. 

Jak wygląda współpraca ze mną?

- na pierwszym spotkaniu omawiam cel kredytowania, dokładnie analizuję strukturę osiąganych dochodów, wyliczam zdolność kredytową oraz pytam o oczekiwania. Na tym spotkaniu oceniam realne możliwości kredytowania i przedstawiam najlepsze moim zdaniem oferty kredytowe. Prezentuję wszystkie koszty oraz warunki skorzystania z przedstawionych ofert. Jeśli zaakceptujesz moje propozycje, to wysyłam komplet wymaganych dokumentów do złożenia wniosku kredytowego.

- kolejny etap to spotkanie, na którym pomagam wypełnić wnioski kredytowe i kompletuję zebrane dokumenty, wnioski kredytowe składam do 2-3 banków, żeby mieć możliwość wyboru najlepszej oferty.

- złożenie wniosków kredytowych w bankach to etap ewentualnych wyjaśnień i udzielania odpowiedzi na pytania analityka.

- po uzyskaniu pozytywnych decyzji kredytowych omawiamy ostateczne warunki i wybieramy najkorzystniejszą ofertę. Analizujemy szczegółowo zapisy i wyjaśniamy  wątpliwości. To Ty podejmuje ostateczną decyzję o wyborze banku, a ja umawiam Cię  w nim na podpisanie umowy w dogodnym terminie.  

- uczestniczę w spotkaniu dotyczącym podpisania umowy kredytowej

- nadzoruję spełnienie warunków do uruchomienia kredytu oraz informuję o jego uruchomieniu.

- w razie potrzeby służę pomocą również po uruchomieniu kredytu, niezależnie od czasu, jaki upłynął od finalizacji tematu.